KASTAMONU TEKNOKENT A.Ş. İMZA GÜNÜ

KASTAMONU TEKNOKENT A.Ş. İMZA GÜNÜ

103
0
PAYLAŞ

Kastamonu’nun gelişiminin önündeki en önemli adımlardan bir tanesi olan Teknokent’in şirket kuruluşu için imzalar Yönetim Kurulu Başkanımız Sedat İşeri’nin de katıldığı törenle atıldı.

Kastamonu Belediye Başkanlığı, Kastamonu Üniversitesi, Kastamonu İl Özel İdaresi, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası, Kastamonu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Zintaş Kastamonu Zincir Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi, Kastamonu Ticaret Borsası Ağaç ve Orman Ürünleri Sanayi Anonim Şirketi, A1 Enerji İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Canovate Elektrik Endüstri ve Ticaret Anonim Şirketi, Kastamonu Holding Anonim Şirketi, Ak İnşaat Mermercilik ve Gayrimenkul Yatırım Ticaret Anonim Şirketi, Sınırlı Sorumlu Kastamonu Köy Kalkınma ve Diğer Tarımsal Amaçlı Kooperatifler Birliği ile Kastamonu İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nin kurucuları olduğu Kastamonu Teknokent Anonim Şirketi için imzalar Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası’nda (KATSO) gerçekleştirilen tören ile atıldı. Düzenlenen imza törenine Belediye Başkanımız Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, İl Genel Meclisi Başkanı Güray Parçal, Kastamonu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Dursun Ergin ile kurucular katıldılar.

Haziran 2018’de temelleri atılan Teknokent için hayırlı bir gün olduğunu ifade eden Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal da açıklamasında; “Teknokent kuruluşu için son aşamadayız ve kuruluş işlemleri tamamlanıyor. Bu noktada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. dedi.

BİR CEVAP BIRAK