MALİYE BAKANIMIZ SAYIN NACİ AĞBAL VE TOBB BAŞKANIMIZ SAYIN M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU KASTAMONU’DA

MALİYE BAKANIMIZ SAYIN NACİ AĞBAL VE TOBB BAŞKANIMIZ SAYIN M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU KASTAMONU’DA

1415
0
PAYLAŞ

20161112yahya533Maliye Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği “Yatırım Ortamı ve Vergi Politikaları İstişare” toplantısı Cumartesi günü Ferko Ilgaz Mountain Resort toplantı salonunda gerçekleştirildi.

İstişare toplantısına katılmak üzere İlimiz Ilgaz tesislerinde bulunan Maliye Bakanımız sayın Naci AĞBAL ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu Valimiz Mesut Yıldırım, Kastamonu Belediye Başkanımız Tahsin Babaş, Borsamız Yönetim Kurulu Başkanımız Sedat İşeri ve Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Arslan toplantı öncesi ziyaret ederek ilimizde devam eden bazı yatırımlar hakkında destek istediler.
Toplantıya Gelir İdaresi Başkanı Adnan Ertürk, Gelir Politikaları Genel Müdürü Burcu Aydın, Bakan Danışmanı Doç Dr. Mustafa Çolak ve TOBB Vergi Danışma Kurulu Başkanı Fatih Dural’ın da aralarında bulunduğu Maliye Bakanlığı üst düzey bürokratları ve TOBB yetkilileri de katıldı.
Basına kapalı gerçekleşen ve Valimiz Mesut Yıldırım’ın yanı sıra milletvekillerimiz Hakkı Köylü ve Metin Çelik’in de katıldığı istişare toplantısının bitiminde Osmanlı ordusunda sayısız zaferlere imza atan Sipahilerin yetiştirildiği çiftliklerden biri olan İzbeli Çiftliğinde Kastamonu yöresine ait yemek ikramından sonra sayın Bakanımız Naci Ağbal, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız M. Rıfat Hisarcıklıoğlu ve misafirlerimiz akşam saatlerinde ilimizden ayrıldı.20161112yahya896

BİR CEVAP BIRAK