VALİMİZ MESUT YILDIRIM’DAN BORSAMIZA ZİYARET

VALİMİZ MESUT YILDIRIM’DAN BORSAMIZA ZİYARET

1048
0
PAYLAŞ

dscf8561

Valimiz Sayın Mesut YILDIRIM; ilimizdeki tarım,hayvancılık faaliyetlerine yön verip önemli katkılar sağlayan,ülkemizde ve bölgemizde yapılan proje ve faaliyetlere öncülük eden, ulusal ve uluslararası camia ile işbirliği içerisinde çalışan Borsamıza iadei ziyarette bulundu.

Valimiz Mesut YILDIRIM Borsamıza gerçekleştirdiği ziyarette, Başkanımız Sedat İşeri, Başkan Yardımcımız Serdar İzbeli, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ömer Yüksel, Ömer Gülamoğlu ve Meclis Başkanımız Ömer Faruk Yanık tarafından karşılandı.

Valimiz Mesut YILDIRIM’a, Borsamızın faaliyetleri ile yapımında sona gelinen “Ağaç ve Orman Ürünleri İşleme Entegre Tesisi Projesi” hakkında bilgiler veren Başkanımız Sedat İşeri, Kastamonu’nun özellikle tarım ve hayvancılıkta büyük bir atılım gösterdiğini ifade etti.

Kastamonu’daki tarım ve hayvancılık faaliyetleri hakkında heyetle uzun süre sohbet eden Vali YILDIRIM Borsamız yönetimine ve üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.


20160909yahya611Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkanımız Sedat İşeri, Valimiz Sayın Mesut YILDIRIM’a ziyaret anısına üzerinde besmele yazılı ahşap tablo takdim etti.

BİR CEVAP BIRAK