PROJEMİZ TEKNİK YARDIM EKİBİ KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

PROJEMİZ TEKNİK YARDIM EKİBİ KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

995
0
PAYLAŞ

Yönetim kurulu başkanımız Sayın Sedat İşeri Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretinde Rektör Aydın ile Ticaret Borsası tarafından yürütülen Avrupa Birliği Projesi ile ilgili görüştü.

Ziyarette proje ile ilgili detayları hakkında Proje Direktörü Genel Sekreter Emre Uzer, Teknik Ekip Takım lideri Javier Casanova ,İş Geliştirme Yönetici Uzmanı Aslı Moral “Yapılacak olan projede ortak kullanım tesisi, yer ve teçhizat hazır durumda. İki yıl sürecek teknik yardım bileşeni süresince üniversiteniz ile birlikte çalışmak bize çok şey katacaktır. Masif ahşap üretimi için seçilecek firmalar belirlenecek. Bu konuda sizin görüşleriniz bizim için çok önemlidir. Bu proje aynı zamanda Kastamonu ilinin tüm ilçelerini kapsayan bir çalışma olacaktır.” şeklinde ifadede bulundular.

Rektörümüz Seyit Aydın ise ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları belirtti: “ Bizde elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. Orman Fakültesi , Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerimiz ile ortak çalışmalar yapılabilir. Fakültelerimiz bu anlamda yetkilidir. Çalışmalara hemen başlayabiliriz. Projeye katkı sağlayan üretim ve pazarlama zinciri oluşmuş olur. Bizde bu projede bulunmaktan memnun oluruz. İnşallah güzel sonuçlar elde ederiz.”

Ziyaret bir sonra ki toplantının kararlaştırılmasının ardından son buldu.

BİR CEVAP BIRAK